MESE ASFALT

Asfalt Yol Yapımı

Finişer Asfalt Serme, Fabrika Sahaları, Site Yolları, Cadde Sokaklar, Otopark Alanları Asfaltlama, Spor Saha Asfaltlama ve Daha Fazlası İçin Bizi Arayın.


Asfalt Serim Çalışmaları

Asfalt Nedir? Asfalt, dayanımlı akmaz halden katı hale kadar değişkenlik gösteren siyah, kahverengi ve gri tonlara sahip organik bir maddedir.

Renkli Desenli Asfalt

Mevcut asfalt kaplama üzerine uygulanan özel asfalt dolgu macunu ve boya sayesinde yalıtım özelliği ve su izolasyonunda sağlar.

Fabrika Sahaları Asfaltlama

Fabrika çizgileri soğuk yol çizgi boyası, akrilik yol çizgi boyası, termoplastik yol çizgi boyası, epoksi boya, tek ve çift kompenantlı yol çizgisi yapımı.

Site İçi Yol Asfaltı

Konut projelerinde oluşturulan site konsepti ile ailelerimiz için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz. Site içi asfaltlama hizmeti için arayın.

Çift Kompenantlı Yol

İki kompenantlı yol çizgi boyası yardımcı maddelerle ultraviyole ışınlarına karşı dirençli olup, konfeksiyon maddeleriyle de stabilize edilir.

ETİKET; asfalt, asfalt nedir, asfalt yol yapımı, asfalt serme, finişer asfalt serme, asfalt serme sıkıştırma, asfalt serme çeşitleri, asfalt serme döşeme,