MESE ASFALT

MESE ASFALT KİMDİR?

Genel olarak; Asfalt zemin kaplama, Renkli desenli asfalt, spor sahaları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları ve açık kapalı otopark çizgileri alanında hizmet veren MESE ASFALT birçok farklı kollardaki sanayi firmalarına hizmet etmektedir. Bununla beraber son teknoloji makine parkuruna sahip olup iş makinalarını da kiralamaktadır.

MESE ASFALT Firması olarak; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız, uzun yıllardan beri yenilikleri ve teknolojiyi sizlere sunarak asfalt serme, kauçuk kaplama, spor sahası ve asfalt kaplama, açık kapalı otopark uygulama ihtiyaçlarınız için çalışan aktif, güçlü ve yetenekli bir ekiple her zaman sizlerleyiz.

MESE ASFALT, Görselliğin önemli olduğu noktalarda, sanat ve estetiğin birleştiği uygulama alanlarında, Sizlere yaşanabilir mekanlar sunmasında, Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten onur duymaktadır. Firmamız ile ilgi daha fazla bilgi almak ve beraber iş projelerini yürütmek için ofisimize bekliyoruz.

 

MESE ASFALT KİMDİR?

Vizyonumuz

Ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri oluşturabilmektir. Kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, Sosyal sorumluluk bilinci ile kurum kültürümüzü oluşturmak, Eğitimli çalışanları istihdam etmek, Müşteri beklentilerine uygun, kaliteli ürünler sunmak, Milli gelire katkıda bulunmaktır. Sorumluluk bilincine sahip uzman kadromuz ile ileri teknolojiyi birleştirip farklılık yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve sektör lideri olmak.

Misyonumuz!?

Asfalt kaplama sektöründe farklı teknikleri uygulamak, Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak temel amacımızdır. Ülkemizin birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğrulandığı ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımız dan aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet üretmektir.

Kalite Politikamız

Kalite ve uygun fiyatlarımız ile sektörün öncü firması haline geldik. MESE ASFALT'tan Alacağınız hizmetler en iyi kalite ve fiyat olarak size sunulur.


Etiketler; mese, mese asfalt, mese asfalt kimdir, mese asfalt firması hakkında, mese asfalt yol asfalt yapım firması,