MESE ASFALT

Fabrika Sahaları Asfaltlama

Fabrika Sahaları Asfaltlama

Fabrika çizgileri soğuk yol çizgi boyası, akrilik yol çizgi boyası, termoplastik yol çizgi boyası, epoksi boya, tek ve çift kompenantlı yol çizgisi yapımı.


Hizmet İle İlgili Detaylı Açıklama!

Fabrikaların iç ve dış alanlarının belirli bir düzen çerçevesinde fabrika çizgisi ile planlanmasının sağladığı yararların başında, zaman tasarrufu ile iş düzeni sağlamak ve iş kazalarını azalmak gelmektedir. Planlı bir işletme, görsel olarak güven vereceği gibi üretim kapasitesinin artmasına neden olur.

Fabrikalar iş trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerdendir bu nedenle de bireylerin başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu önlemek için çalışıyoruz.

Bu önlemlerin en başında da fabrika çizgisi ve uyarı işaretlemeleri gelmektedir. Fabrika içerisinde üretim, depolama, nakliye, dinlenme, yemekhane gibi bir çok alanda düzenin sağlanması için bu çizgiler insanlara kılavuzluk etmekte ve sorunlar en aza indirilmektedir.

Fabrika çizgileri kullanırken de artan ihtiyaçlar ışığında insanların, belli bir standarda göre döşenmiş işaretlemeleri dikkate alması sağlanmıştır. Bu işaretlemelerin uygulaması da standartlara göre ve kaliteli ürünlerle firmamız tarafından büyük bir özveriyle yapılmaya devam edilmektedir.

Fabrika çizgileri soğuk yol çizgi boyası, akrilik yol çizgi boyası, termoplastik yol çizgi boyası, epoksi boya, tek ve çift kompenantlı yol çizgi boyası gibi çeşitli boyalar ile yapılmaktadır. Uygulamalarda yerine göre makine, rulo, fırça kullanılmaktadır.  

Avantajları Nelerdir?
Ekonomik
Estetik ve Sağlamdır
Yeni ve Eski malzeme ile ilgili sorunu yoktur.
Dayanıklı
Çevre ile uyumludur
Temiz ortam, Sağlıklı
Su Birikintisini önler

Beton Parke, Bordür ve Çim Taşları
Beton Parke ve Bordür çeşitleri kalite olarak çok önemlidir. Firmamız en uygun çevre düzenlemelerini sizin için  ve uygulamalarını yapar.Belediyeler, belediyelere hizmet veren çeşitli firmalar, peyzaj firmaları, inşaat şirketleri ve mimarlık ofislerine, farklı taş ürünleri çözüm ortağı firmasıyla üretmekte ve sunmaktadır. 

Aramalar : fabrika, fabrika içi yollar, fabrika yolu yapma, fabrika sahası, fabrika sahası asfaltlama, fabrika içi asfalt yapma,