MESE ASFALT

Spor Zemin Çalışmaları

Spor zemin kaplama sistemleri, Akrilik zemin kaplama, Poliüretan zemin kaplaması, Kauçuk zeminin yapımı Bisiklet yolu ve diğer spor zemin çalışmaları yapıyoruz.


Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin yapımı; Akrilik zemin kaplama asfaltlama süreci. Akrilik Zemin, en üstten başlanarak en alta kadar boşluk kalmayacak şekilde kaplanır.

Bisiklet Yolu Yapımı

Firmamız Konut projeleri ve belediyeler sorumluluğundaki alanlarda bisiklet yolları ve oyun alanları düzenlemeleri kalite standartlarında yapmaktadır.

Tenis kort Sahası Yapımı

Mese Spor zemin çalışmaları yapan firmamız; Tenis kortu zeminleri amatör ve profesyonel tenisçilere istedikleri oyun kalitesini sunan zeminle yapmaktadır.

Basketbol Saha Yapımı

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel basketbol sahası yapıyoruz.

Epoksi Zemin Yapımı

Epoksi; Kimyasallara karşı dayanıklıdır, sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler oluşturur dekoratif uygulamalarda geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Kauçuk Zemin Yapımı

Kauçuk Zemin; Bu tür kaplamalar hafif ve orta sirkülasyona uygundur. Yüksek aşınma dayanımı ve estetik bir görünüm gereken yerlerde de kullanılabilir.

ETİKET; Basketbol saha yapımı, tenis kort yapımı, Spor zemin kaplama sistemleri, Akrilik zemin kaplama, Poliüretan zemin kaplaması, Kauçuk zeminin yapımı ,