MESE ASFALT

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin yapımı; Akrilik zemin kaplama asfaltlama süreci. Akrilik Zemin, en üstten başlanarak en alta kadar boşluk kalmayacak şekilde kaplanır.


Hizmet İle İlgili Detaylı Açıklama!

Akrilik Zemin Kaplama nedir? Nasıl yapılır; Akrilik zemin uygulaması, dayanıklı, hijyen, temizliği kolay, tamiri ise çok kısa zamanda kolayca yapılabilir bir zemin türüdür. Mese Asfalt olarak akrilik zemin çalışmalarında kolaylık sağlıyoruz.

Akrilik zemin kaplama Yapısı; Akrilik zemin kaplama malzemesiyle açık ve kapalı spor sahalarında, sert ve esnek zeminler oluşturulabilir. Ekonomik yapısı ve değişik renk seçenekleriyle ile spora ve sporcuya profesyonel dünya standartlarında tenis kortları sunmaktayız. Akrilik spor zemin kaplama malzemesinin uygulanacağı zemin tercihen asfalt olmalıdır.

Akrilik zemin kaplama uygulaması; Dinlenme süresi bitmiş asfaltın üzerine, özellikle tenis sporu için geliştirilmiş, bakım gerektirmeyen, uzun seneler arızasız hizmet veren, içindeki “CUSHION” süspansiyon içeren kısımları sayesinde oyuncu sağlığına zarar vermeyen, bel ve ayak sakatlanmalarını ortadan kaldıran ve fevkalade uniform bir top sıçraması temin eden kaplamadır. Bu tarz bir kaplama için; bütçe ve amaca göre değişken çeşitlerden biri seçilir.

Akrilik Zemin Uygulama Şekli Detaylı Anlatacak Olursak;

Akrilik kaplama sistemi oluşturan malzemeler, fıçılar içinde sıvı-pelte kıvamında gelmekte ve ayrı katlar halinde, yağmursuz ve en az 10 – 12 C hava sıcaklığında asfalt veya beton zemin üzerine serilmek suretiyle uygulanmaktadır. Bu işlem sırasında esas, bir alt kat tamamen kurumadan bir üst katın yapılmamasıdır. İlk olarak mevcut zeminde varolan yüzey bozuklukları bir karışım ile, eğer zemin beton ise bir kat beton hazırlayıcı ile kaplanır ve daha sonra sistem yukarıda belirtildiği gibi kaplanmaya başlanır. Uygun hava koşulları altında 1 kort yaklaşık 6 günde bitirilebilir. Fakat sürenin uzun olmasının nedeni ara katların beklenmesidir. Yani 6 gün içerisinde tamamlanacak kort sayısı artabilir.

Akrilik Zemin Uygulama Alanları Nelerdir?

Akrilik zemin uygulaması sadece sportif (spor zemin) alanlarda değil;  hastaneler, laboratuvarlar, dispanserler, garajlar, hangarlar ve kliniklerde akrilik zemin uygulaması yapılabilmektedir. Çok tercih edilen bir zemin uygulaması olan akrilik zemin kaplaması için bize ulaşabilirsiniz.

Aramalar : akrilik, akrilik zemin nedir, akrilik zemin, akrilik kaplama, akrilik zemin kaplama, akrilik zemin uygulama, akrilik zemin döşeme, akrilik saha yapımı,