MESE ASFALT

Açık Kapalı Otopark Asfaltlama

Açık Kapalı Otopark Asfaltlama

Konut siteleri ile apartmanlar, İş Merkezleri, Alışveriş merkezlerine ait açık ve kapalı otoparklardaki park yerlerinin yönlendirme, çizgileme yapıyoruz.


Hizmet İle İlgili Detaylı Açıklama!

Açık ve kapalı otopark uygulamalarında ekonomik açıdan bakılırsa Asfalt en ekonomik en dayanıklı ve de en uzun ömürlü zemin kaplama malzemesidir. Bununla beraber MESE ASFALT olarak müşterilerimize alternatif çözümler üretmek için yardımcı oluyoruz. Duvar kolonları çizgiler işaretler de beraberinde uygulanmaktadır.

Uygulama Alanları;İş merkezleri, Alışveriş merkezleri, konutlar, kamu kuruluşlarına ait kapalı otoparkların bütün çizgileme, boyama çalışmaları anahtar teslim yapmaktayız. Kapalı Otoparklarınızı klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp, yapınıza artı bir değer katabilirsiniz. Böylelikle otoparkınız tozdan ve kirden arınmış, şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilir.  Duvarlar ve kolonların zebra tarama, çavuş tarama uygulamaları, park yerlerin numarataj uygulamaları, yönlendirme okları, zemin yazıları, yaya yolları uzman boya ekibimiz tarafında modern tasarımlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Talebe göre soğuk yol boyası ve çift kompenantlı boya ile birinci sınıf işçilikle iş teslimi gerçekleştirilir. 

Kapalı ve Açık Otoparklarda Asfalt Uygulamanın Avantajları

Estetik bir görüntü kazandırır. Ekonomiktir, Süratli uygulama imkânı tanır, Dayanıklı ve güvenlidir. Açık Otopark Uygulamaları; Konut siteleri ve apartmanlar, İş Merkezleri, Alışveriş merkezlerine ait açık otoparklardaki park yerlerinin yönlendirme ve çizgileme uygulamaları MESE Asfaltın uzman ekibi tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Düzenli olarak boyanması gereken sahaların periyodik boyama işlemleri program dahilinde gerçekleştirilerek işletmelere zaman kazandırılır ve ekipman/personel maliyetinden tasarruf etmeleri sağlanır. Açık Otopark alanları projelendirilerek maksimum araç yerleşimi sağlanır. Standartlara uygun metraj ile kazalar önlenir, güvenli bir otopark trafiği hayata geçirilir.  

Aramalar : otopark, otopark yapımı, açık otopark yapma, kapalı otopark yapımı, otopark çizgileme, otopark duvar boyama,