MESE ASFALT

Oto Park Çizgi İşaretler

Oto Park Çizgi İşaretler

Mese Asfalt firmamız; Açık ve kapalı olmak üzere tüm otoparkların araç yerleri, yolları ve kollonlarını işaretleme hizmetini sunmaktadır.


Hizmet İle İlgili Detaylı Açıklama!

Otopark Yol Çizgileri Yapımında Mese Asfalt Ekipleri Sizler İçin Hazır Konumda Bekliyor. Firmamız açık ve kapalı olmak üzere tüm otoparkların araç yerleri, yolları ve kolonlarını işaretleme boya ve uygulama da hizmeti vermektedir.

Otopark Çizgileri Neden Gereklidir. Amacı Nedir?

Otopark çizgileri gerekli olan düzeni sağlamak, araçları yönlendirmek, geçiş yollarını belirlemek ve gerekli yönlendirmeleri sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
Otopark çizgileri soğuk çizgi boyası, akrilik çizgi boyası, termoplastik çizgi boyası, tek ve çift kompenantlı çizgi boyası gibi çeşitli boyalar ile yapılmaktadır. Uygulamalarda projesine göre makine, rulo, fırça ile yapılmaktadır.

Otopark Çizgilerin Kullanım Alanları!

Kolon oyama ve tarama, Kolon numaralandırma, Park yeri çizgileri, Zebra Tarama

Çavuş Tarama, Zemin numaralandırma, Ofset tarama, Yer işaretleri vb. alanlarda kullanılan otopark çizgileri sayesinde otoparklarda araç park düzeni oluşturularak park alanlarından maksimum fayda sağlanmaktadır. Ayrıca trafik yönlendirmeleri ile trafik akışına fayda sağlamaktadır.

Yol Çizgi Boyasının Kullanıldığı Alanlar Nelerdir;

Hastaneler, Okullar, Otoparklar, Alışveriş merkezleri, Havalimanlarında Tercih edilmektedir. Sizde bu hizmetten en uygun fiyatta yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın bu alandaki yeniliklerinizde çözüm ortağınız olalım.

Aramalar : Otopark yapımı, otopark çizgi yapımı, otopark yol çizgileri, otopark işaretleri, otopark park alanı yapma, otopark yol boyası yapımı,